Opis szczegółowy
Ryż Parboiled uzyskiwany jest z ryżu brązowego, który przed suszeniem poddawany jest procesowi namoczenia w wodzie i działania wysokiej temperatury. Ciśnienie pary wodnej powoduje, że ryż zmienia barwę na lekko żółtą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Nieporcjowany |
| Typ | Parboiled |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Składniki | 100% ryż parboiled |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: melvit s.a. ulica i numer: grójecka 194/91 kod pocztowy i miasto: 02-390 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1498 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość błonnika | 2 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,05 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |