Opis szczegółowy
Eleganckie białe wino regionalne z Francji. Charakteryzuje się lekkim, owocowym smakiem i harmonijną, delikatną słodkością; aby wydobyć pełen bukiet, wino należy serwować w temp. ok. 10-12 °C.
Doskonałe na wszystkie okazje, a szczególnie polecane do białych mięs, drobiu oraz ryb.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | Biały |
| Szczep | Viognier |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Dania jarskie, Drób, Makarony, Owoce morza, Przystawki, Ryby, Ryby z grilla, Sałatki, Sery, Sery pleśniowe, Sushi, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGP |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Region pochodzenia | Pays d'oc igp languedoc-roussillon |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Winnica | Les grands chais de france |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: p. h. vinex slaviantsi poland sp. z o.o. ulica i numer: lelewela 33 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Krótki opis marketingowy | Eleganckie białe wino regionalne z francji. charakteryzuje się lekkim, owocowym smakiem i harmonijną, delikatną słodkością. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
| Rocznik alkoholu | 2023 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |