Opis szczegółowy
Fiesta na Twoim chlebie! Jeden z naszych bestsellerów, uwielbiany za delikatną pikantność chili. Pełen smaku, idealny, gdy masz ochotę na coś lekko ostrego, sycącego i wygodnego. Gotowy do smarowania, maczania i delektowania się – ten krem doda wyrazistego charakteru każdemu kęsowi.
A co najlepsze? Dzięki wytrzymałemu opakowaniu ALU nie wymaga przechowywania w lodówce. Możesz zabrać go wszędzie – do pracy, na wycieczkę czy piknik. Prosty, pyszny i zawsze gotowy do jedzenia!
Parametry produktu
| Składniki | Woda, okara (woda, nasiona soi), 22 % tofu (nasiona soi, woda), olej rzepakowy, suszone drożdże, modyfikowana skrobia kukurydziana, cebula, 1,3 % płatki czerwonej i zielonej papryki, sól, mieszanka przypraw, 0,3 % chilli. może zawierać nasiona gorczycy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 75 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-11-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 528 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 156 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 646 kJ |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość błonnika | 2,1 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 5,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |