Opis szczegółowy
Bogaty, wytrawny i wyjątkowo sycący – ta roślinna pasta to doskonały dodatek do pieczywa, świeżych warzyw i ulubionych przekąsek. Chcesz dodać swoim daniom więcej smaku? Wykorzystaj ją jako bazę do szybkich sosów lub wzbogacenie codziennych posiłków. Kremowa konsystencja, intensywny aromat i 100% roślinnych składników – bez konserwantów, tylko prawdziwy smak. A co najlepsze? Dzięki trwałemu opakowaniu ALU nie wymaga przechowywania w lodówce. Zabierz go wszędzie – do pracy, na wyjazd czy piknik. Prosty, smaczny i zawsze pod ręką!
Parametry produktu
| Składniki | 17 % warzywa marynowane (63 % ogórki, 22 % czerwona papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, przyprawy, sól), 16 % tofu (nasiona soi, woda), woda, okara (woda, nasiona soi), 9 % przecier pomidorowy, olej rzepakowy, musztarda (woda, nasiona gorczycy, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy), sos sojowy (woda, nasiona soi, nasiona pszenicy – nie zawiera glutenu, sól), cukier, modyfikowana skrobia kukurydziana, sok jabłkowy, 1,7 % cebula, sól, czosnek, 0,9 % papryka, chilli, stabilizator: pektyna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 75 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-11-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 528 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 145 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 602 kJ |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |