L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Plump Odżywka Nawilżająco-scalająca 200 ml X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Czy Twoje włosy są odwodnione? To oznaka utraty nawilżenia. Poznaj naszą odżywkę Hyaluron Plump Nawilżająco-Scalającą, która natychmiastowo rozplątuje włosy i zamyka nawilżenie do 72 godzin* dla bardziej błyszczących, 10x bardziej nawilżonych**, sprężystych i miękkich włosów bez obciążania. Formuła została wzbogacona kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy to występująca naturalnie w ciele molekuła, która jest zdolna wiązać 1000x więcej wody niż sama waży i pomaga wypełnić włosy nawilżeniem. Sięgnij po inne produkty z gamy Elseve Hyaluron Plump aby nawilżyć swoje odwodnione włosy i dodać im sprężystości.
Butelka w 100% z recyklingu*** oraz nadająca się do ponownego przetworzenia.
* Test instrumentalny po użyciu odżywki.
** Test instrumentalny po użyciu szamponu i odżywki.
***Z wyłączeniem nakrętki i barwnika.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do włosów |
| Typ włosów | Do wszystkich rodzajów włosów |
| Działanie | Nawilżające |
| Sposób użycia | Po użyciu szamponu hyaluron plump, nałóż na mokre włosy i rozprowadź starannie od połowy długości włosów. pozostaw na minutę a następnie spłucz. |
| Zapach | Bezzapachowy |
| Okres przydatności | nie dotyczy |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Skład | 1267991 a - ingredients: aqua / water / eau • cetearyl alcohol • dimethicone • glycerin • behentrimonium chloride • ci 17200 / red 33 • ci 42090 / blue 1 • lactic acid • sodium laureth sulfate • sodium hydroxide • sodium hyaluronate • phenoxyethanol • limonene • amodimethicone • isopropyl alcohol • cetrimonium chloride • parfum / fragrance (f.i.l. n70045742/1). |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oreal polska sp.z.o.o ulica i numer: grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 200 ml |
| Krótki opis marketingowy | Twoje włosy są odwodnione i brakuje im nawilżenia? poznaj nowe produkty elseve z gamy hyaluron plump wzbogacone kwasem hialuronowym. szampon wypełnia włosy nawilżeniem do 72 godzin* i sprawia, że włosy są błyszczące i aż 10x bardziej nawilżone**. odżywka natychmiastowo rozplątuje włosy i zamyka w nich nawilżenie. dla jeszcze bardziej spektakularnego efektu wypróbuj również maskę i serum z serii hyaluron plump. *test instrumentalny po użyciu szamponu. **test instrumentalny po użyciu szamponu i odżywki. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Wysokość warstwy palety | 19,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 312 szt. |