L'Oréal Paris Elseve Full Resist Odżywka ""Stop Łamliwości"" do włosów osłabionych 200 ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odżywka Elseve Full Resist "Stop Łamliwości" została stworzona do włosów osłabionych z tendencją do wypadania.* Wypróbuj naszą nową wzmacniającą formułę wzbogaconą w: biotynę, witaminę B5 i argininę, która zapewnia łatwe rozczesywanie i wzmocnienie włosów. Rozczesuj z łatwością i chroń swoje włosy przed codziennymi zniszczeniami z Odżywką Elseve "Stop Łamliwości"!
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do włosów osłabionych |
| Typ włosów | Włosy wypadające, Włosy łamliwe, Włosy słabe |
| Działanie | Przeciw wypadaniu, Wzmacniające, Zapobiegające łamliwości, Regenerujące |
| Sposób użycia | Rozprowadź starannie od połowy długości włosów. Pozostaw na minutę, a następnie spłucz. |
| Zapach | Oryginalny zapach producenta |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Skład | Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Arginine, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Panthenol, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Biotin, Potassium Hydroxide, Cetrimonium Chloride, Parfum/Fragrance (F.I.L. C248489/1) |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Unikać kontaktu z oczami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 200 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Wysokość warstwy palety | 19,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 312 szt. |