L'Oréal Paris Elseve Dream Long Odżywka Rozplątująca do długich włosów 250 ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Marzysz o długich włosach, ale wciąż obcinasz zniszczone końcówki, aby zachować ich dobry wygląd? Koniec z tym! Poznaj gamę Dream Long, która regeneruje, odżywia i wygładza długie włosy od nasady aż po same końce. Sięgnij po Odżywkę Rozplątującą, która sprawia że włosy są idealnie gładkie i łatwo się rozczesują.
Długie włosy mają tendencję do plątania się i stwarzania tzw. „kołtunów”. Odżywka Rozplątująca ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są gładkie i mniej się plączą. Bogata w witaminy i proteiny, dba o dobrą kondycję włosów i głęboko je odżywia.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Przeznaczenie | do włosów |
| Typ włosów | Włosy długie, Włosy zniszczone |
| Działanie | Odżywcze, Odbudowujące, Dyscyplinujące |
| Sposób użycia | Rozprowadź starannie od połowy długości włosów. Pozostaw na minutę, a następnie spłucz. |
| Zapach | Oryginalny zapach producenta |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Skład | Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Niacinamide, Ricinus Communis Seed Oil/Castor Seed Oil, Hydroxycitronellal, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Phenoxyethanol, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Panthenol, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance (F.I.L. C227575/1) |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Unikać kontaktu z oczami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 200 ml |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Wysokość warstwy palety | 19,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 312 szt. |