L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Farba do włosów 323 Ciemna czekolada 180 ml
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj produktu | Farba koloryzująca |
|---|---|
| Trwałość | Trwała |
| Przeznaczenie | Włosy cienkie, Włosy grube, Włosy puszące się, Włosy wymagające prostowania, Włosy kręcone, Włosy delikatne, Włosy długie, Włosy krótkie |
| Tonacja koloryzacji | Odcienie ciemne |
| Kolor | Czekoladowy |
| Sposób użycia | Jak nakładać farbę? To proste - uzyskasz wymarzony kolor w 3 krokach: 1. Zmieszaj. 2. Nałóż.3. Wmasuj. Pozostaw na 20 minut, spłucz i nałóż odżywkę. |
| Liczba myć | 28 |
| W zestawie | Odżywka, Farba, Utrwalacz, Rękawiczki |
| Okres przydatności | 999 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Skład | 062280 - krem koloryzujący: aqua/water, cetearyl alcohol, deceth-3, propylene glycol, laureth-12, ethanolamine, oleth-30, lauric acid, polyquaternium-6, glycol distearate, sodium metasilicate, toulene-2,5-diamine, resorcinol, hexadimethrine chloride, silica dimethyl silylate [nano]/silica dimethyl silylate, cl 77491/iron oxides, cl 77891/titanium dioxide, m-amonophenol, ascorbic acid, mica, thiolatic acid, 2-methylresorcinol, pentasodium pentetate, carbomer, parfum/fragrance. (c29544/7) 437046 - mleczko utleniające: aqua/water, hydrogen peroxide, cetearyl alcohol, sodium stannate, trideceth-2 carboxamide mea, pentasodium pentetate, phosphoric acid, ceteareth-25, tetrasodium pyrophosphate, glycerin. (c11321/9) 1051582 b - odżywka ochrona i blask z mleczkiem pszczelim: aqua/water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, peg-180, amodimethicone, cetyl esters, hydroxyethylcellulose, trideceth-6, chlorhexidine dihydrochloride, limonene, linalool, benzyl alcohol, isopropyl alcohol, citric acid, cetrimonium choride, citronellol, hexyl cinnamal, amyl cinnamal, royal jelly, parfum/fragrance. (c45510/1) |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować rękawice ochronne, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Nie stosować do barwienia brwi i rzęs |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: L'Oréal Polska Sp. z o.oUlica i numer: ul. Grzybowska 62Kod pocztowy i miasto: 00-844 Warszawa PL |
| Pojemność | 180 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 138 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Wysokość warstwy palety | 17,7 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 138 szt. |