L'ORÉAL PARIS Elseve Color-Vive Odżywka Ochronna do włosów farbowanych 200 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Masz poczucie, że intensywność koloru Twoich włosów po farbowaniu za krótko się utrzymuje? To dlatego, że w miarę upływu czasu pozbawiony ochrony kolor szybko traci blask i zmienia się jego ton. Gama Color-Vive z ekstraktem z czerwonej piwonii i filtrem UV długotrwale chroni włosy farbowane, odżywia i nadaje im blask. Ochrona koloru Twoich włosów aż do 10 tygodni*. Dla lepszego efektu zastosuj szampon Color-Vive. Nowa butelka wykonana jest w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu** oraz nadaje się do ponownego przetworzenia. *Test instrumentalny po użyciu szamponu i odżywki Elseve Color-Vive. **Z wyjątkiem nakrętki i barwników.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Przeznaczenie | Dla kobiet |
| Typ włosów | Włosy farbowane |
| Działanie | Ochrona UV, Ochronne, Nadające połysk, Odświeżające kolor |
| Sposób użycia | Nałóż na wilgotne włosy, delikatnie wmasuj w skórę głowy, następnie spłucz. kontynuuj pielęgnację z użyciem odżywki lub maski z tej samej gamy. |
| Zapach | neutralny |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Skład | 1239839 g5 - ingredients: aqua / water • sodium laureth sulfate • glycol distearate • sodium chloride • cocamidopropyl betaine • dimethicone • ci 60730 / ext. violet 2 • guar hydroxypropyltrimonium chloride • cocamide mea • coco-betaine • sodium benzoate • sodium hydroxide • sodium hyaluronate • steareth-6 • phenoxyethanol • acetic acid • peg-100 stearate • trideceth-10 • trideceth-3 • salicylic acid • limonene • fumaric acid • amodimethicone • carbomer • citric acid • hexylene glycol • parfum / fragrance (f.i.l. z70045709/1). |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Unikać kontaktu z oczami |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oreal polska sp.z.o.o ulica i numer: grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 200 ml |
| Krótki opis marketingowy | Farbujesz wlosy lub masz pasemka? nasza odżywka ochronna color-vive z ekstraktem z czerwonej piwonii i filtrem uv nawilża i chroni kolor twoich włosów aż do 10 tygodni*. skutecznie chroni włosy przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, wydłuża żywotność koloru i zapewnia miękkość włosów. *test instrumentalny po użyciu szamponu i odżywki elseve color vive. |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Wysokość warstwy palety | 19,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 312 szt. |