LIPTON YELLOW LABEL HERBATA CZARNA LIŚCIASTA 100 G X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Posmakuj słońca...
...w każdej filiżance herbaty Lipton Yellow Label wypełnionej bogactwem smaku i aromatu.
Ożywczy smak herbaty Lipton Yellow Label otworzy cię na cudowny świat, który cię otacza
Stworzona ze świeżo zbieranych, dojrzewających w słońcu i starannie wyselekcjonowanych młodych listków herbata Lipton Yellow Label pozwala ci się cieszyć zachwycająco pełnym i bogatym smakiem oraz aromatem.
Rozkoszuj się herbatą pełną słońca, by dostrzec, co jest naprawdę ważne i co ten wspaniały świat chce ci zaoferować.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna |
| Smak | |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 0,1 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna liściasta. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |