Opis szczegółowy
Praliny Gianduja z całymi orzechami laskowymi (20%)
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
| Smak | Z orzechami |
| Zawartość netto | 150 g |
| Dodatki | Z orzechami, Z czekoladą mleczną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Orzechy laskowe 39%, cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyny (soja), aromat. może zawierać migdały i inne orzechy. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 31%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 602 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2502 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,3 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 45 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 39 g |