LEIBNIZ Herbatniki minis 120g X21
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Leibniz Minis 120g - pyszne herbatniki maślane
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki, Maślane |
|---|---|
| Smak | Maślany |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna (71 %), cukier, masło (13 %), syrop glukozowy, serwatka w proszku (mleko), sól, substancja spulchniająca: węglany sodu; mleko w proszku odtłuszczone, aromat. może zawierać: jaja, migdały, orzechy laskowe. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bahlsen polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 11 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 449 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1891 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość soli | 0,56 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 76 g |