LAVA CAKE fondant czekoladowy BIO 241 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
BIO Lava Cake Zdrowo Namieszane – Rozkosz czekolady na Twoim talerzu!
Mieszanka, która pozwoli Ci przygotować nieziemski, 5 gwiazdkowy, mocno czekoladowy deser w zaledwie 15 minut.
To płynna czekolada w towarzystwie, jak zawsze, tylko ekologicznych, wartościowych i bezglutenowych składników!
Potrzebujesz tylko 3 jaj oraz pół kostki masła by z jednego opakowania przygotować 4 mistrzowskie porcje.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Składniki
BIO* kropelki ciemnej czekolady (bio* masa kakaowa, bio* cukier trzcinowy, BIO* tłuszcz kakaowy, emulgator: bio* lecytyna sojowa),
BIO* cukier kokosowy,
BIO* mąka ryżowa,
BIO* tapioka (skrobia z manioku),
sól himalajska różowa.
BIO* – certyfikowany składnik ekologiczny
Możliwe alergeny
SOJA
Informacje o produkcie
Marka: ZDROWO NAMIESZANE
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,283 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1744kJ/417 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 30 g |
| Cukry | 21 g |
| Błonnik | 3.5 g |
| Białko | 6.8 g |
| Sól | 0.32 g |