Kwas Chlebowy 1 L
dodaj do przechowalni
0
Opis
Prawie 900 lat temu w kronikach Rusi Kijowskiej pojawiły się pierwsze wzmianki o kwasie chlebowym. Przez wieki był uznawany za najlepszy sposób na ugaszenie pragnienia. Dzięki swoim cennym właściwościom odżywczym kwas chlebowy korzystnie wpływa na układ pokarmowy, zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii i mikroogranizmów, zwiększa apetyt, a także reguluje przemianę materii w organizmie. Ukraiński browar Obolon, stosując oryginalną recepturę, naturalne procesy fermentacji i krystalicznie czystą wodę z atrezyjskich źródeł, produkuje Kwas Chlebowy o wyjątkowym smaku i aromacie. Kwas Chlebowy Obolon to nie tylko zdrowie, to także niepowtarzalny smak – smak natury i historii
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym miejscu.
Składniki
woda, cukier, biały, brzeczka zbożowa (mąka pszenna, mąka jęczmienna, słód jęczmienny karmelowy), aromat "słód", regulator kwasowości - kwas cytrynowy, barwnik "karmel", substancja konserwująca -sorbinian potasu, olejek kminku, dwutlenek węgla.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 109kJ/26kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 6.3 g |
| Cukry | 6.2 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.1 g |