Kurczak w galarecie ok. 2,1 kg Duda
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kurczak w galarecie to produkt dla prawdziwych smakoszy. Duże kawałki mięsa z kurczaka oraz warzyw konserwowych zatopione w rosole, będą przyjemnością dla podniebienia.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Składniki | Produkt drobiowy z dodatkiem białka wieprzowego, parzony, w osłonce niejadalnej. składniki: woda, mięso z kurczaka 23 %, warzywa konserwowe [warzywa w zmiennych proporcjach 16 % (marchew, ogórki), sól, ocet, cukier], mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka, żelatyna wieprzowa, skrobia, sól, białko sojowe, białko wieprzowe, substancje zagęszczające [e407, e407a, e425], stabilizator [e451], maltodekstryna, glukoza, cukier, regulatory kwasowości [e330, e262], hydrolizat białka roślinnego (zawiera soję), aromaty, przyprawy, ekstrakt czosnku, przeciwutleniacz [e316], substancja konserwująca [e250]. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 9 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,3 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,0 - 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedrob foods s.a. ulica i numer: ul. opolska 22 kod pocztowy i miasto: 40-084 katowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 96 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 404 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |