Opis szczegółowy
Marka FITOS to nowość w portfolio firmy Kupiec – Ekstra chrupkie wafle smakowe w wygodnym opakowaniu z klipsem. Wafle kukurydziano-ryżowe w wersji słodkiej – Toffi – pozwolą powrócić do smaków dzieciństwa. Innowacyjna technologia produkcji wafli FITOS sprawia, że po ich spożyciu na palcach nie zostaje tłusta posypka. Dzięki temu, nasze dłonie są czyste a my możemy swobodnie grać na konsoli, komputerze, czy oglądać TV bez brudzenia przedmiotów wokół nas. FITOS to wyrazistość smaku przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu, doskonała alternatywa dla konwencjonalnych i kalorycznych chipsów i chrupek. Doskonała propozycja dla osób na diecie bezglutenowej (Certyfikat Przekreślonego Kłosa) oraz wegańskiej (Certyfikat V-label Vegan).
Parametry produktu
| Rodzaj | Wafle |
| Typ | Kukurydziane, Ryżowe |
| Składniki | Ryż brązowy 68%, kukurydza 17%, cukier trzcinowy, syrop karmelowy 1% , sól, aromat . |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-018-032 |
| Certyfikat Vegetarian | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Krótki opis marketingowy | Wafle ryżowo-kukurydziane 140g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 382 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1619 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 151 kJ |
| Wielkość porcji | 9,3 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,07 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |