Opis szczegółowy
Bezglutenowe wafle ryżowe z dodatkiem pestek truskawki to propozycja dla tych, którzy lubią prostotę z nutą zaskoczenia. Lekkie, chrupiące, a przy tym niebanalne – właśnie dzięki pestkom, które dodają ciekawej struktury i delikatnego urozmaicenia.
Bez sztucznych dodatków, z błonnikiem – idealne między spotkaniami, w biegu albo wtedy, gdy po prostu chcesz coś... innego
Parametry produktu
| Rodzaj | Ryżowe |
| Typ | Z ziarnami |
| Składniki | Składniki: ryż brązowy 98%, suszone pestki truskawek 2% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-018-050 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 377 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 80 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 9,4 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 18 szt. |