Opis szczegółowy
Sięgnij po bezglutenowe wafle ryżowe w jogurtowej polewie o smaku truskawkowym – lekką przekąskę, która łączy chrupkość ryżu z kremową słodyczą truskawkowego jogurtu. Delikatna struktura wafla i owocowa polewa tworzą idealny duet na każdą okazję.
Świetne do pracy, szkoły lub na chwilę relaksu – wszędzie tam, gdzie masz ochotę na coś pysznego
Parametry produktu
| Rodzaj | Wafle |
| Typ | Ryżowe |
| Składniki | Składniki: polewa jogurtowa o smaku truskawkowa 53% [cukier, tłuszcz roślinny (kokosowy, z pestek palmowych, palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), jogurt w proszku (z mleka) 8,2%, emulgator (lecytyny (z soi)), koncentrat z rzodkiewki, koncentrat z jabłka, koncentrat z czarnej porzeczki, aromat], ryż 47% (brązowy ryż, biały ryż). ingredients: strawberry yoghurt coating 53 % [sugar, vegetable fat (coconut, palm kernel, palm, shea) in variable proportions, whey powder (from milk), yoghurt powder (from milk) 8,2%, emulsifier (lecithins (from soy)), radish concentrate, apple concentrate, blackcurrant concentrate, flavouring], rice 47% (brown rice, white rice). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-018-052 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 469 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1970 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 296 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |