Opis szczegółowy
Poznaj nasze bezglutenowe wafle ryżowe w jogurtowej polewie o smaku cytrynowym – lekką i orzeźwiającą przekąskę, która idealnie łączy delikatną chrupkość z kremową słodyczą. Subtelnie cytrynowy smak nadaje każdemu kęsowi wyjątkowej świeżości, a jogurtowa polewa dodaje przyjemnej łagodności.
Świetne na przerwę w pracy, drugie śniadanie czy szybką chwilę przyjemności w ciągu dnia. Bez glutenu – dla tych, którzy cenią lekką i nowoczesną alternatywę dla przekąsek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ryżowe |
| Typ | Ryżowe |
| Składniki | Składniki: polewa jogurtowa cytrynowa 53% [cukier, tłuszcz roślinny (kokosowy, z pestek palmowych, palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), jogurt w proszku (z mleka) 8,2%, emulgator (lecytyny (z soi)), koncentrat z krokosza, koncentrat z cytryny, aromat], ryż 47% (brązowy ryż, biały ryż). ingredients: lemon yoghurt coating 53 % [sugar, vegetable fat (coconut, palm kernel, palm, shea) in variable proportions, whey powder (from milk), yoghurt powder (from milk) 8,2%, emulsifier (lecithins (from soy)), safflower concentrate, lemon concentrate, flavouring], rice 47% (brown rice, white rice). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-018-051 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 478 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 301 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |