Opis szczegółowy
Zachwyć się wyjątkowym smakiem wafli ryżowych z polewą jogurtową – idealną przekąską dla każdego, kto szuka połączenia zdrowia i przyjemności! Chrupiące wafle pokryte jogurtową polewą to doskonały wybór na szybki, pyszną przekąskę lub energiczny zastrzyk w ciągu dnia. składniki, bez sztucznych dodatków – to prawdziwa przyjemność bez wyrzutów sumienia! Spróbuj już teraz i przekonaj się, jak smakuje przyjemność!
Parametry produktu
| Rodzaj | Ryżowe |
| Typ | Ryżowe |
| Składniki | Składniki: polewa jogurtowa 53 % [cukier, tłuszcz roślinny (kokosowy, z pestki palmy, palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), jogurt w proszku (z mleka) 8,2 %, emulgator (lecytyny (z soi))] ryż brązowy 28 %, ryż biały 19 %. produkt może zawierać sezam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Cuk-g-120 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,14 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 478 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2005 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 300 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny |
| Zawiera olej palmowy | Tak |