Kupiec Wafle kukurydziane śmietanka & cebula 120g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Marka FITOS to nowość w portfolio firmy Kupiec – Ekstra chrupkie wafle smakowe w wygodnym opakowaniu z klipsem. Wafle kukurydziane – Śmietana & Cebula – są idealne dla łagodnego podniebienia. Innowacyjna technologia produkcji wafli FITOS sprawia, że po ich spożyciu na palcach nie zostaje tłusta posypka. Dzięki temu, nasze dłonie są czyste a my możemy swobodnie grać na konsoli, komputerze, czy oglądać TV bez brudzenia przedmiotów wokół nas. FITOS to wyrazistość smaku przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu, doskonała alternatywa dla konwencjonalnych i kalorycznych chipsów i chrupek. Doskonała propozycja dla osób na diecie bezglutenowej (Certyfikat Przekreślonego Kłosa) oraz wegetariańskiej (Certyfikat V-label Vegetarian).
Parametry produktu
| Rodzaj | Wafle |
|---|---|
| Typ | Kukurydziane |
| Składniki | Kukurydza 45%, grys kukurydziany 45%, przyprawa o smaku śmietany z cebulą 10% [aromaty (zawierają [białka mleka łącznie z laktozą]), [białka mleka łącznie z laktozą], przyprawy (w tym cebula), suszony sok z cytryny]. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-018-031 |
| Certyfikat Vegetarian | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kupiec Sp. z o.o. Ulica i numer: Kupiecka 17 Kod pocztowy i miasto: 62-513 Krzymów PL |
| Krótki opis marketingowy | Wafle kukurydziane śmietanka & cebula |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Produkt wegański | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1581 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 127 kJ |
| Wielkość porcji | 8 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 1,64 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,03 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 15 szt. |