Opis szczegółowy
Chrupiące, lekkie i pełne słodyczy mango! Nasze podpłomyki to idealna przekąska bez oleju palmowego, konserwantów i sztucznych barwników. Świetnie sprawdzają się jako zamiennik pieczywa lub szybka przekąska w ciągu dnia. Delikatnie kruche, pełne smaku – idealne, by zabrać je wszędzie tam, gdzie potrzebujesz chwili egzotycznej przyjemności.
Parametry produktu
| Rodzaj | Podpłomyki |
| Typ | Smakowe |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, tłuszcz rzepakowy, mleko odtłuszczone w proszku, żywność barwiąca: koncentrat marchwi, aromaty , emulgator: lecytyny, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, pirofosforan disodowy. ingredients: wheat flour, sugar, rapeseed oil, skimmed milk powder, coloring food: carrot concentrate, natural flavors, emulsifier: lecithins, raising agent: sodium bicarbonate, disodium pyrophosphate. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 70 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 404 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1709 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |