Kujawski Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 0,25 l X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z aromatycznymi ziołami
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej rzepakowy |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Nie dotyczy |
| Pojemność | 0,25 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do majonezów, Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | Rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,4%), pomidory (1,3%), czosnek (0,5%), bazylia (0,1%), sól, oregano, ekstrakt czosnku, aromaty . może zawierać gorczycę, jaja, mleko, seler, soję, zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, inne orzechy, sezam. |
| Zawartość netto | 230 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bunge Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Niepodległości 42 Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | ciemne miejsce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 881 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3624 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 97,3 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|