Kujawski 3 ziarna Olej z rzepaku lnu i pestek dyni 750 ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kujawski 3 ziarna Olej z rzepaku lnu i pestek dyni 750 ml
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej rzepakowy |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Nie dotyczy |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zastosowanie | Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | Rafinowane oleje roślinne (olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 96,8%, olej lniany 2,8%) tłoczony na zimno olej z prażonych pestek dyni 0,4%. może zawierać gorczycę, jaja, mleko, seler, soję, zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, inne orzechy, sezam |
| Zawartość netto | 690 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bunge Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Niepodległości 42 Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | ciemne miejsce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 900 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3700 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 370 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 100 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 167 %RWS |
|---|---|
| Witamina E | 20 mg/100g |
| Witamina K | 48 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|