Opis szczegółowy
Glony Nori, Algi Gold 280g/100arkuszy
Parametry produktu
| Składniki | Prażone wodorosty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Zawartość netto | 280 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kuchnie świata s.a. ulica i numer: gdańska 34 kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 317 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1325 kJ |
| Zawartość białek | 47,64 g |
| Zawartość soli | 0,86 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,26 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,79 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 36,15 g |