Kuchnia Gosposi Ryż biały 1 kg X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kuchnia Gosposi Ryż biały 1 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Nieporcjowany |
|---|---|
| Typ | biały |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Brak |
| Składniki | Ryż biały średnioziarnisty. produkt może zawierać gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cenos sp. z o. o. ulica i numer: gen. sikorskiego 22 kod pocztowy i miasto: 62-300 września pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 15 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Ryż wypłukać w dużej ilości wody. następnie wsypać go do garnka i zalać wodą w proporcji 1:2. posolić do smaku i gotować około 15 minut na wolnym ogniu okresowo mieszając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1449 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość błonnika | 1,5 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |