Kucharek Przyprawa do potraw 200g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przyprawa do potraw Kucharek zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, które tworzą niepowtarzalną kompozycję smaku i aromatu. Kucharek to różnorodne przyprawy i suszone warzywa, dobrane w idealnej proporcji. Dzięki starannie opracowanej recepturze jest niepowtarzalną mieszanką przyprawową, która od lat używana jest w polskich domach. Gotowanie z Przyprawą do potraw Kucharek jest łatwe i przyjemne, a uzyskany efekt z pewnością zachwyci zarówno naszych domowników, jak i gości.
Przyprawa do potraw Kucharek wydobywa i wzbogaca smak zup, dań mięsnych i rybnych, a także sosów oraz sałatek. Podczas przygotowywania bulionów, sosów i zup dodajemy przyprawę w proporcjach: 1 łyżeczka na ¼ litra wywaru mięsnego i gotujemy przez 5 minut. Do dań gotowanych, smażonych, pieczonych i grillowanych przyprawę dodajemy podczas przygotowywania, w ilościach zależnych od upodobań kulinarnych. W efekcie mięsa, ryby i warzywa będą doskonale przyrządzone.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do grilla;Do mięs;Do ryb;Do sałatek;Do zup;Inne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Składniki: sól, warzywa suszone (15,5%): marchew, pasternak, ziemniak, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, por, kapusta, korzeń pietruszki, pomidor, czosnek, papryka słodka; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5’-rybonukleotydy disodowe; cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 144 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 608 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 58,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |