Opis szczegółowy
Garnek chłopski to sycące, jednogarnkowe danie inspirowane tradycyjnym, domowym smakiem. Soczyste mięso, warzywa oraz wyraziste przyprawy tworzą nostalgiczne połączenie, przywołujące wspomnienie dziecięcych lat i rodzinnych obiadów. Wystarczy sięgnąć po kiełbasę, ziemniaki oraz cebulę, aby przyrządzić prosty i pożywny posiłek.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa, Mieszanki przypraw |
| Przeznaczenie | Przeznaczone do przygotowania dania chłopski garnek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, skrobia, sól, papryka słodka (13,5%), czosnek, cebula (5,2%), papryka wędzona, cukier, ekstrakt drożdżowy, majeranek, natka pietruszki (1,2%), tymianek, kminek, bazylia, nasiona kolendry, pieprz czarny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (żyto), jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, seler i orzeszki ziemne. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Krótki opis marketingowy | Fix chłopski garnek |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 276 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1164 kJ |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 17,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 7,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |