Kubuś Waterrr Napój o smaku truskawki 1,5 l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kubuś Waterrr - orzeźwiający, bo na bazie krystalicznie czystej wody. Smaczny, bo z dodatkiem soku z owoców. A co najważniejsze, BEZ KONSERWANTÓW, BEZ BARWNIKÓW, BEZ SYROPU GLUKOZOWO-FRUKTOZOWEGO!
Woda smakowa zamknięta w wygodnej butelce o dużej pojemności ugasi pragnienie całej rodziny, a truskawkowy smak orzeźwi.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Smak | Truskawkowy |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Składniki | woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (20%), cukier trzcinowy, soki z zagęszczonych soków z cytryn i truskawek (0,1%), aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,58 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej nić 48 godzin |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 85 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |