Kubuś 100% Sok pomarańcza jabłko 300 ml 24 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bo to nie wszystko jedno, co pije Twoje dziecko.
Prosty skład: pomarańcza 1 i ⅗ szt. + Jabłko 1 szt.
Nasz sok przeszedł 104 punkty kontrolne zanim trafił do Ciebie.
Parametry produktu
| Pojemność | 300 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Pomarańczowy, Jabłkowy |
| Składniki | soki z zagęszczonych soków z: pomarańczy (60%) i jabłek (40%), witamina C |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 24 godziny. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed otwarciem. Osad na dnie butelki pochodzi z miąższu z owoców. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 187 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 10,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 24 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 30 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |