Kubek ceramiczny szklanka Tiki Punga 400ml Fuchs
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tiki Mug to kubek ceramiczny rodem z wysp z Polinezji, wykonany ręcznie, stosowany najczęściej do serwowania drinków egzotycznych, soków, koktajli tropikalnych oraz innych napojów podawanych "na lodzie".
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 400 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | niebieski |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kalldera sp. z o.o. ulica i numer: srokowskiego 31 kod pocztowy i miasto: 41-300 dąbrowa górnicza pl |
| Rodzaj produktu | Kubek, Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 7,5 x 18 x 7,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |