Kubek Ambition Pastello 350 ml różowe kokardy
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Elegancja w subtelnym wydaniu – te porcelanowe kubki z tłoczonym motywem kokardki i pastelowymi odcieniami przywołują spokój i delikatność. Idealne na prezent lub chwilę relaksu.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 350 ml |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | różowy |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali, Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Krótki opis marketingowy | Kubek porcelanowy ambition pastello o pojemnośći 350 ml |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 9 x 12 cm |
| Zawartość zestawu | Kubek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |