Kubek Ambition Mrau 510 ml Niebieski
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dodaj uroku swoim porankom! Kubki z uroczymi kotkami i kolorowymi uszkami to idealne połączenie stylu i ciepła. Spraw, by każda kawa była odrobiną przyjemności.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 510 ml |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | biały, jasnoniebieski |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali, Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Krótki opis marketingowy | Kubek porcelanowy ambition mrau o pojemnośći 510 ml |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 8,5 x 14 cm |
| Zawartość zestawu | Kubek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |