Kubek Ambition Hopsa 480 ml Królik z gumą
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dodaj odrobinę uroku do swojej kuchni z tymi urokliwymi kubkami z króliczkami! Jeden dmucha różową gumę balonową, drugi nosi kwiatową koronę — idealne na prezent lub poranną kawę z uśmiechem. Stylowe, zabawne i absolutnie wyjątkowe!
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 480 ml |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | różowy, biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali, Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Krótki opis marketingowy | Kubek porcelanowy ambition hopsa o pojemnośći 480 ml |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 11 x 9,5 x 14,5 cm |
| Zawartość zestawu | Kubek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |