Kubek Ambition Arco 390 ml Żółty
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dodaj koloru i klasy codziennym chwilom z naszą kolekcją ceramicznych kubków! Dostępne w delikatnym błękicie, pastelowym różu, musztardowej żółci, głębokim turkusie oraz eleganckiej bieli — idealne do porannej kawy, popołudniowej herbaty i wieczornego relaksu. Stylowe, wygodne i unikalne – pokochasz je od pierwszego łyka!
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 390 ml |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | żółty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali, Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Krótki opis marketingowy | Kubek porcelanowy ambition arco o pojemnośći 390 ml |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 8,5 x 12 cm |
| Zawartość zestawu | Kubek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |