Kubek 400ml z wywiniętym rantem dek. Jeżyk Altom Design
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Między gałązkami, wśród czerwonych jagódek, schował się on - puszysty jeżyk z grzybkiem przy boku. Ilustracja otulona wianuszkiem roślin zaprasza na spokojną przerwę -najlepiej z czymś gorącym i pachnącym lasem. Kubek wykonany z porcelany New Bone China zachwyca delikatnością, a jednocześnie wytrzymałością. Ma klasyczny, retro kształt z wywiniętym rantem i zielonymi detalami - jak z babcinego kredensu, ale w wersji współczesnej. Pojemność 370 ml sprawia, że to idealny kompan na dłuższe chwile - z ziołową herbatą, korzennym kakao albo domowym kompotem. Idealny na jesienne dni i prezent dla każdego, kto kocha naturę - i ma słabość do jeżyków.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 400 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/15/5/1315535.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Kolor | Biały, Wielokolorowy |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 12,9 x 8,8 x 9,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |