Kubek 400ml Fusion Solar Altom Design
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ten ceramiczny kubek przyciąga wzrok swoim ciepłym, słonecznym kolorem i subtelnymi pionowymi żłobieniami, które nadają mu elegancji i przytulnego charakteru. Idealnie leży w dłoni, otulając ją ciepłem – jak ulubiony sweter w chłodny, jesienny poranek. Świetnie sprawdzi się podczas leniwego śniadania z herbatą z miodem, jak i wieczorem z aromatycznym kakao. To nie tylko praktyczny element codziennych rytuałów, ale też piękny dodatek do wnętrza, który wprowadza nastrój spokoju i domowego ciepła.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 400 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/15/7/1315777.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Kolor | żółty |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 12,3 x 10 x 8,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |