Krzesło stalowe BCC-0028 czarne Comfort Living
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 3,7 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał wykonania | stal, textilene |
| Waga | 3,7 kg |
| Wymiary (SxWxG) | 94 x 74 x 54 cm |
| Producent: | HH POLANDUlica i numer: Toszecka 101Kod pocztowy i miasto: 44-100 Gliwice PL |
| Rodzaj produktu | krzesło |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |