Krzesło ogrodowe Mallorca Keter
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Ilość pozycji oparcia | 1 |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 90 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,93 kg |
| Kolor | Grafitowy |
| Materiał wykonania | tworzywo |
| Wymiary (SxWxG) | 58 x 79 x 56 cm |
| Producent: | curver poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. wrocławska 34 kod pocztowy i miasto: 76-200 słupsk pl |
| Rodzaj produktu | Krzesło ogrodowe |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |