'Krupnik Old Liqueur Likier miodowy 1846 38% 0,5l X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Krupnik Old Liqueur swoim charakterem nawiązuje do szlachetnej tradycji alkoholi na bazie miodu, sięgającej Średniowiecza. Obecnie nadal produkowany jest według starych receptur i dojrzewa leżakując w dębowych kadziach. Swój harmonijny smak zawdzięcza specjalnie dobieranym gatunkom prawdziwego miodu pszczelego i nalewkom korzenno – ziołowym.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Smak | Miodowy |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: premium distillers sp. z o.o. ulica i numer: dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |