Kruger desseria galaretka smak malinowy 75 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 75 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, żelatyna wieprzowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy; koncentrat buraka czerwonego w proszku, aromat, suszony koncentrat maliny (0,2%); aromat malinowy z innymi aromatami; kwas l-askorbinowy (witamina c) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Producent: | kruger polska sp. z o.o. ulica i numer: podstoczysko 42 kod pocztowy i miasto: 07-300 ostrów mazowiecka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 225 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 332 kJ |
| Wielkość porcji | 143 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Witaminy
| Witamina C | 12 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | B |