Kruger Słodzik Sweet Time 300 tab. 13,5g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Słodzik Sweet Time 300 tabl. na bazie aspartamu
Parametry produktu
| Rodzaj | Słodzik |
|---|---|
| Stopień rozdrobnienia | Pastylki |
| Zawartość netto | 13,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | substancja słodząca-aspartam; laktoza z mleka; skrobia; substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kruger Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Podstoczysko 42 Kod pocztowy i miasto: 07-300 Ostrów Mazowiecka PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 376 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1595 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1 kJ |
| Wielkość porcji | 0,45 g |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 0,66 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|