Opis szczegółowy
Czekolada do picia 43% kakao, puszka 220g
Parametry produktu
| Rodzaj | Czekolada do picia |
| Składniki | Cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (43%). zawartość masy kakaowej min. 40%. zawartość tłuszczu kakaowego min. 4,3%. może zawierać mleko. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 220 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kruger polska sp. z o.o. ulica i numer: podstoczysko 42 kod pocztowy i miasto: 07-300 ostrów mazowiecka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 376 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 177 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1586 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 747 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,9 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 23 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 18 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |