Krem orzechowo-kakaowy bez dodatku cukru BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Krem o głębokim, orzechowo-kakaowym smaku stworzony wyłącznie z naturalnych, ekologicznych składników. Nie zawiera dodatku cukru – słodycz pochodzi z daktyli i erytrytolu. Idealny do smarowania pieczywa, naleśników lub jako zdrowy dodatek do deserów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.
Składniki
prażone orzechy laskowe* (37%), olej kokosowy*, słodzik: erytrytol* (15%), daktyle w proszku*, kakao w proszku* (8%), masło shea*, mąka kokosowa*, emulgator: lecytyna słonecznikowa*. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości nasion sezamu. orzeszków ziemnych i innych orzechów. Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.
Informacje o produkcie
Marka: BETTR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,41 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2484 kJ / 600 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 48 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 29 g |
| Cukry | 8.9 g |
| Błonnik | 9.3 g |
| Białko | 8.8 g |
| Sól | 0.02 g |