Opis szczegółowy
Odkryj legendarny smak w nowym, obłędnie kremowym wydaniu! Krem klonowy Maple Joe to w 100% czysty, organiczny produkt, stanowiący alternatywę dla rafinowanego cukru. Dzięki aksamitnej konsystencji, znakomicie sprawdzi się jako dodatek do pieczywa, tostów, jogurtu, lodów i deserów, podawanych na ciepło i zimno. W Kremie klonowym Maple Joe znajdziesz tylko jeden składnik – syrop klonowy. Jego idealnie kremowa natura to zasługa metody produkcji, doskonale znanej mieszkańcom kanadyjskiej prowincji Quebeku. Gotowy syrop klonowy podgrzewa się do temperatury ponad 100℃, a następnie schładza do 52℃ i ubija aż do uzyskania gładkiej, kremowej konsystencji i jasnobrązowej barwy. Organiczny charakter kremu akcentuje opakowanie, które (oczywiście!) w pełni nadaje się do recyklingu. Smacznego.
Parametry produktu
| Składniki | 100% syrop klonowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Kanada |
| Zawartość netto | 200 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 468 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 337 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1433 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 81,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 84,3 g |