Opis szczegółowy
Ogórki Kozackie to ogórki w słodko-kwaśnej zalewie z dodatkiem musztardy i papryki.
To dzięki musztardzie ogórki zyskują niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowego smaku. Są idealną propozycją dla tych którzy szukają nietuzinkowych połączeń smakowych, ich niepowtarzalnym smak urozmaici codzienne dania orz chwilę spędzone z rodziną i przyjaciółmi.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 670 g |
| Składniki | Ogórki, woda, cukier, musztarda (9%) (woda, gorczyca biała i czarna, ocet spirytusowy, cukier, sól), ocet spirytusowy, papryka czerwona (1%), sól, przyprawy i ekstrakty przypraw (w tym gorczyca), barwnik: ryboflawina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 340 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja, konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mw food sp. z o.o. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Ogórki kozackie to musztardowy wariant ogórków krakus. idealnie chrupkie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 290 kJ |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |