Krakus Barszcz czerwony familijny 1,5 l X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Barszcz to smak polskiej wigilii
A barszcz Krakus - na zagęszczonym soku z buraków, bez konserwantów - to wyborna zupa, na którą zasługujesz nie tylko od święta. Dzięki sprawdzonemu od lat przepisowi, barszcz Krakus zachwyca doskonałym smakiem, wyrazistym i zarazem delikatnym. Możesz podać go , z uszkami lub pasztecikami. Zupę podawaj w wielkiej, rodzinnej wazie... Bo porcja familijna barszczu Krakus jest w sam raz, gdy przygotowujesz uroczysty obiad dla swojej rodziny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Barszcz czerwony |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Burak |
| Składniki | sok z buraków ćwikłowych z zagęszczonego soku (58%), woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku, cukier, sól, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, warzywa i ekstrakty warzywne (zawierają seler), przyprawy i ekstrakty przypraw, aromaty (zawierają seler, mleko) |
| Zawartość netto | 1,5 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,65 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maspex - gmw sp. z o.o. s. k. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 143 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 358 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |