Krakowskie Talarki 155g X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Krakowskie Talarki to pyszne, cienkie i wyjątkowo chrupiące krążki wypiekane w sposób na złocisty kolor. Ponieważ zawierają niewiele ciasta - są lekkie, delikatne i mało sycące.
Starannie wyselekcjonowane, składniki oraz wieloletnie doświadczenie marki Lajkonik, dają gwarancję produktu najwyższej jakości.
Parametry produktu
| Typ | Krakersy |
|---|---|
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 155 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, olej rzepakowy (11%), sól morska, sól, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże. może zawierać sezam, mleko, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 432 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1818 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 3,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |