Krakowska z pieprzem zielonym 320 g Zielińscy X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Wołowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: ze 124g mięsa otrzymano 100 g produktu (w tym: mięsa wieprzowego 118g i mięsa wołowego 6g), sól, pieprz zielony ziarno (2,5%), pieprz czarny, przyprawy, przeciwutleniacz e316, aromat, substancja konserwująca e250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 320 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakład przetwórstwa mięsnego wojciech zieliński i s-ka sp. j. ulica i numer: żwirowa 2b kod pocztowy i miasto: 82-500 kwidzyn pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |