Krakowska bez konserwantów w plastrach 90g Dolina Dobra X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Do oferty produktów śniadaniowych Dolina Dobra dołącza Krakowska, która jest doskonałym wyborem dla wymagających konsumentów, sczzególnie zwracających uwagę na produkty wysokiej jakości. Jest bez konserwantów o bardzo atrakcyjnym smaku, wyczuwalna nuta pieprzu, kolendry i gałki muszkatołowej sprawia, że śniadanie poza tym, że jest pożywne jest również bardzo smaczne.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Mięso wieprzowe ( 100g produktu otrzymano ze 125 g mięsa wieprzowego), sól, aromaty, ekstrakty owowców i przypraw, przyprawy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Goodvalley Sp. z o.o. Ulica i numer: Młyńska 43B Kod pocztowy i miasto: 77-320 Przechlewo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 2800 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 160 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 670 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|